Trzeci Bałucki Szpil
Bałucki Szpil - dla nowych i dla doświadczonych, dla młodszych i starszych! W sobotę 25 lutego będziemy się wszyscy bawić w curling!

✴️ Cel: integracja i dobra zabawa
✴️ Zgłoszenia: indywidualne
✴️ Liczba miejsc ograniczona: 32 osoby, decyduje kolejność zgłoszeń
✴️ Termin zgłoszeń: do 29.01.2023 (godz. 23:59)
✴️ Formularz zgłoszeniowy: http://www.curlinglodz.pl/events/trzeci-balucki-szpil/registration
✴️ Catering dla uczestników przez cały dzień: żulik z masłem
✴️ Wpisowe: 145 zł

Jak działa Bałucki Szpil?
Uczestnicy zgłaszają się indywidualnie, a drużyny zostaną ROZLOSOWANE! 8 uczestników z największym doświadczeniem zostanie rozstawionych do 8 różnych drużyn. Losowanie drużyn odbędzie się o 21:15 w poniedziałek 20 lutego na hali i będzie streamowane na żywo na fb. Zawodnicy ustalają między sobą (demokratycznie, autorytatywnie lub losowo) w jakiej kolejności będą grać. Może się to zmieniać z meczu na mecz. Każda drużyna rozgrywa trzy mecze 6-endowe wg drabinki (duży limit czasu: sygnał ostatniego enda: 95 minut). W przypadku remisów - konkurs wjazdów na guzik. Starty meczów o godzinach: 9:00, 11:30 oraz 16:00. Zawodnicy drużyny, która wygra wszystkie 3 mecze, otrzymają trofea Bałuckiego Szpilu.

Zachęcamy do udziału:
👍 zawodników z bardzo krótkim stażem gry - będzie okazja do nabycia doświadczenia pod okiem doświadczonych kolegów i koleżanek oraz mnóstwo frajdy!
👍 zawodników z długim stażem gry - będzie okazja do poznania nowych zawodników i dobrej zabawy!

Szczotki i slidery na cały Szpil będzie można pożyczyć za 10 zł za osobę

Drużyny:
❤️ czerwoni - "LEBERKI"
🧡 pomarańczowi - "PRZYLEPKI"
💛 żółci - "GRANDZIARZE"
💚 zieloni - "CHĘCHY Z PARKU ŚLEDZIA"
💙 niebiescy - "AMBASADORZY ZE SMUTNEJ"
💜 fioletowi - "SKOKOBRYKI"
🖤 czarni - "BAJBORKI"
🤍 biali - "ZALEWAJKI"

*Curling Łódź zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń. Nie później niż 3 lutego graczom zakwalifikowanym do Szpilu prześlemy maila z prośbą o potwierdzenie startu poprzez wpłatę wpisowego. W przypadku wycofania się gracza ze Szpilu po opłaceniu przez niego wpisowego, nie ma możliwości otrzymania zwrotu wpłaconej kwoty, chyba, że na jego miejsce znajdzie się inny gracz. Gracze (wycofujący się i zastępujący go) rozliczają się wtedy w kwestii wpisowego między sobą. Obowiązuje lista oczekujących w kolejności zgłoszeń (dostępna na wydarzeniu na facebooku). Jeżeli na liście oczekujących nie ma już zawodników, znalezienie zastępstwa leży po stronie wycofującego się gracza (po uprzednim kontakcie z organizatorem.