Sikawa Curling Classic 2022

Zapraszamy na trzecią edycję Sikawa Curling Classic!

Termin: 17 – 20 lutego 2022


🏆 Zwycięzcy 2020:

Turniej mężczyzn: Team Stych (skip: Konrad Stych)
Turniej kobiet: Team Szeliga-Frynia (skip: Marta-Szeliga-Frynia)

🏆 Zwycięzcy 2019:

Turniej mężczyzn: Monkey Man POS Łódź (skip: Aleksander Grzelka)
Turniej kobiet: Team Belarus (skip: Alina Pavlyuchik)


🔵 Turniej mężczyzn:

Liczba drużyn: 16
System rozgrywek: triple knockout + play-offy dla 8 najlepszych drużyn, 4 mecze gwarantowane
Nagrody: 4500 PLN (1 miejsce: 2000, 2 miejsce: 1200, 3 miejsce: 800, 4 miejsce: 500)
Wpisowe: 1084 PLN
Pierwsza kolejka meczów: czwartek 16:30 or czwartek 21:30


🔵 Turniej kobiet:

Liczba drużyn: 8
System rozgrywek: zmodyfikowany triple knockout, 4 mecze gwarantowane
Nagrody: 2500 PLN (1 miejsce: 1500, 2 miejsce: 1000)
Wpisowe: 964 PLN
Pierwsza kolejka meczów: czwartek 19:00


Limit czasu: 100 minut (sygnał ostatniego enda)
W przypadku remisu po regulaminowym czasie gry mecz zostanie rozstrzygnięty poprzez draw shot. O hammerze w pierwszym endzie decyduje rzut monetą, za wyjątkiem meczów fazy play-off mężczyzn, gdzie o hammerze decyduje wyższe rozstawienie.


Rejestracja trwa do 9 stycznia 2022.


System oraz wysokość nagród mogą ulec zmianie w przypadku mniejszej niż zakładana liczby uczestników turnieju.


WAŻNE INFORMACJE

1. Na turnieju dozwolone są tylko oryginalne, niemodyfikowane pady/covery z kodami dopuszczone do użytku na zawodach WCF.

2. Rozpatrywane będą tylko zgłoszenia zawierające kompletny skład drużyny (tj. imiona i nazwiska minimum 4 zawodników). Nie ma możliwości późniejszego uzupełnienia składu niekompletnego (czyli liczącego 3 lub mniej zawodników).

3. Potwierdzeniem otrzymania przez nas zgłoszenia jest automatyczny e-mail który powinniście otrzymać po przesłaniu formularza. Jeżeli nie otrzymaliście od nas maila, a jesteście pewni, że dobrze wypełniliście formularz, dajcie nam znać na kontakt@curlinglodz.pl. Prawidłowe zgłoszenia, po weryfikacji (która może potrwać do kilku dni), będą widoczne w zakładce LISTA UCZESTNIKÓW jako "Oczekujące na potwierdzenie".

4. Nie później niż 13 stycznia 2022 drużynom zakwalifikowanym do turnieju prześlemy potwierdzenie udziału wraz z prośbą o wpłatę wpisowego. Miejsca nieopłacone do 27 stycznia do godz. 23:59 zostaną automatycznie przekazane drużynom z listy rezerwowej. W przypadku wycofania się drużyny ze startu po 9 lutego 2022 nie ma możliwości otrzymania zwrotu wpłaconego wpisowego. W przypadku wycofania się drużyny ze startu w turnieju po opłaceniu przez nią wpisowego, ale przed 10 lutego 2022, nie ma możliwości otrzymania zwrotu wpłaconego wpisowego, chyba, że na miejsce wycofującej się drużyny znajdzie się inna drużyna. Jeżeli pośród drużyn z listy rezerwowej nie ma już chętnych do grania zespołów, znalezienie zastępstwa leży po stronie wycofującej się drużyny. Jeżeli drużyna wycofuje się z turnieju po opłaceniu wpisowego i na jej miejsce znalazła się inna drużyna, przy zwrocie wpisowego potrącana jest opłata administracyjna w wysokości 25 zł. Opłata nie jest pobierana, jeżeli drużyny (wycofująca się i zastępująca ją) rozliczą się w kwestii wpisowego między sobą.

5. Wszystkie zmiany składu należy zgłaszać do organizatora mailowo na adres kontakt@curlinglodz.pl nie póżniej niż do 15 lutego 2022 do godz. 21:00 (termin obowiązuje też drużyny zgłoszone w składzie 4-osobowym, chcące dopisać 5-ego zawodnika do składu). Zmiany w składzie obejmujące połowę lub więcej zgłoszonych oryginalnie zawodników mogą powodować nierozpatrywanie zgłoszenia lub utratę przez drużynę prawa startu w turnieju. Dany zawodnik nie może zostać zgłoszony w składzie więcej niż jednej drużyny. Jeżeli ta sama osoba pojawi się w 2 lub więcej składach, będzie uznana tylko w składzie, w którym zgłoszona została jako pierwsza. W trakcie turnieju nie ma możliwości "pożyczania" zawodników z innych drużyn. Wystawienie przez drużynę w meczu zawodnika nieujętego w składzie tej drużyny jest równoznaczne z oddaniem meczu walkowerem przez tą drużynę.