Drugi Bałucki Szpil
Bałucki Szpil - dla nowych i dla doświadczonych, dla młodszych i starszych! W sobotę 26 lutego będziemy się wszyscy bawić w curling!

✴ Cel: integracja i dobra zabawa
✴ Zgłoszenia: indywidualne
✴ Liczba miejsc ograniczona: 32 osoby, decyduje kolejność zgłoszeń
✴ Termin zgłoszeń: do 31.01.2022 (godz. 23:59)
✴ Formularz zgłoszeniowy: http://www.curlinglodz.pl/events/drugi-balucki-szpil/registration
✴ Catering dla uczestników przez cały dzień: żulik z masłem
✴ Wpisowe: 119 zł

Jak działa Bałucki Szpil?
Uczestnicy zgłaszają się indywidualnie, a drużyny zostaną ROZLOSOWANE! 8 uczestników z największym doświadczeniem zostanie rozstawionych do 8 różnych drużyn. Losowanie drużyn odbędzie się o 21:15 w piątek 25 lutego na hali i będzie streamowane na żywo na fb. Zawodnicy ustalają między sobą (demokratycznie, autorytatywnie lub losowo) w jakiej kolejności będą grać. Może się to zmieniać z meczu na mecz. Każda drużyna rozgrywa trzy mecze 6-endowe wg drabinki (duży limit czasu: sygnał ostatniego enda: 95 minut). W przypadku remisów - konkurs wjazdów na guzik. Starty meczów o godzinach: 9:00, 11:30 oraz 15:30. Zawodnicy drużyny, która wygra wszystkie 3 mecze, otrzymają trofea Bałuckiego Szpilu.

Zachęcamy do udziału:
👍 zawodników z bardzo krótkim stażem gry - będzie okazja do nabycia doświadczenia pod okiem doświadczonych kolegów i koleżanek oraz mnóstwo frajdy!
👍 zawodników z długim stażem gry - będzie okazja do poznania nowych zawodników i dobrej zabawy!

Po ostatnim meczu - część integracyjna, detale wkrótce.

Szczotki i slidery na cały Szpil będzie można pożyczyć za 10 zł za osobę

Drużyny:
❤️ czerwoni - "LEBERKI"
🧡 pomarańczowi - "PRZYLEPKI"
💛 żółci - "GRANDZIARZE"
💚 zieloni - "CHĘCHY Z PARKU ŚLEDZIA"
💙 niebiescy - "AMBASADORZY ZE SMUTNEJ"
💜 fioletowi - "SKOKOBRYKI"
🖤 czarni - "BAJBORKI"
🤍 biali - "ZALEWAJKI"

*Curling Łódź zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń. Nie później niż 4 lutego graczom zakwalifikowanym do Szpilu prześlemy maila z prośbą o potwierdzenie startu poprzez wpłatę wpisowego. W przypadku wycofania się gracza ze Szpilu po opłaceniu przez niego wpisowego, nie ma możliwości otrzymania zwrotu wpłaconej kwoty, jednak wycofujący się gracz może znaleźć na swoje miejsce zastępstwo. Gracze (wycofujący się i zastępujący go) rozliczają się wtedy w kwestii wpisowego między sobą.